Reklam
Reklam
Hoşgeldiniz, bugün: 18 Aralık 2018 Salı  

Yazarlar

Yrd.Doç.Dr. Necmi Özdemir
Yrd.Doç.Dr. Necmi Özdemir
Gelecek: Beyin-bilgisayar arayüzü ve insan makine
   KEREM:Özel öğrenciler Prometeon'da Hakan Yalnız'ın konuğu Google
Çarşamba, 05 Aralık 2018 16:48    PDF Yazdır e-Posta

Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki özel öğrenciler, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Prometeon İzmit fabrikasının konuğu oldular. Fabrika Direktörü Hakan Yalnız da katıldığı etkinlikte, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu belirterek tüm çocuklarla tek tek ilgilendi.

ÇOCUKLARA ÖZEL MENÜ
Fabrika yemekhanesinde düzenlenen organizasyona özel öğrenciler Okul Müdürü Ayhan Özler ve öğretmenleri ile birlikte geldi, fabrika çalışanları tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılandılar. Özel olarak hazırlanan menü ile akşam yemeği yediler. Palyaçolar tarafından eğlendirilen ve balon oyuncaklarla oyun oynayan çocuklar pasta keserek oldukça mutlu oldular.

ÇOCUKLARA HEDİYELER
Prometeon Fabrika Direktörü Hakan Yalnız, Kalite Direktörü Alper Erkal, Lojistik Direktörü  Ayşegül Şenalp, Üretim Müdürü Önder Kılıç, Bakım Müdürü Serkan Topal, Bilgi Teknolojileri Müdürü Ayhan Mirik, Güvenlik Müdürü İhsan Kaya, İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Yusuf Akkor, kısım şef ve asistanları da çocukların bu eğlencesine ortak oldular. Eğlencede, çocuklara günlük yaşamda kullanabilecekleri hediyeler verildi.

YALNIZ: “MUTLULUK DUYDUK”
Fabrika Direktörü Hakan Yalnız “Engelli vatandaşlarımız bizim bir parçamız ve hayat gerçeğidir. Onlara her zaman sahip çıkarak destek olmalı ve engelleri kaldırmalı, sadece bir gün değil her zaman yanlarında olmalıyız. Hayatta en büyük engel sevgisizliktir. Bu güzel özel öğrencileri sevgi ile ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk” dedi.

 
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
 
Giriş sayfam yap RSS Favorilerime ekle İletişim Künye
Copyright © 2013. Tüm hakları saklıdır. www.41medya.com  VAVSE Medya & Internet Hizmetleri
Reklam
Reklam