Bugun...Eski Dostlar 372.Buluşmada Şarkılar Şiirlerle eğlendi

“Eski Dostlar” grubunun 372. Geleneksel toplantısı Şenol Mandacı ev sahipliğinde Mercan Balık Restoranda yapıldı.

facebook-paylas
Güncelleme: 09-01-2019 14:19:30 Tarih: 09-01-2019 00:18

Eski Dostlar 372.Buluşmada Şarkılar Şiirlerle eğlendi

“Eski Dostlar” grubunun 372. Geleneksel  toplantısı Mercan Balık Restoranda yapıldı. Toplantıya Şenol Mandacı ev sahipliği yaptı.ahmetli Mustafa Ersoy ve Fikret Balcı ile Emin Saka tarafından 1966 yılında İzmit’te kurulan ve Şubat ayında 53.yılını kutlayacak olan  “Kocaeli ve Kocaelispor’u seven Eski Dostlar Grubunun” 372.toplantısı Mercan Balık Restoranda gerçekleşti. Kuyumcu Şenol Mandacı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye; e. Milletvekili ve Kocaelispor Başkanı Erol Köse ve İsmail Kalkandelen, Kocaelispor Başkanı İsmet Kaya, Nihat Aytür, Melih Gazeteci, Yasin Şengel, Yakup Kalmuk, Durmuş Ali Yalnız, M. Akif Şen, Ahsen Okyar, Günay Gülcü, Birol Öztürk, Rıdvan Toksöz, Kamil Yıldız, Feridun Uygun, Erdinç Özden, İbrahim Kolay, Ertan Süral, Tahir Ersöz, Mustafa Güner, Reha Yıldırım, Hilmi Girgin, Şahin Balkan, Orhan Biçer, Muhannad Amin, Yusuf Tuğral, Selahattin Öztop, Enver Kılıç, Mücahit Girgin, Sami Toktaş, Sami Zobooğlu, Cemil Çetin, Mustafa Kemal Met, Mehmet Emiştekin, Cengiz Derici, Orhan Balcı, Nadir Birol, Mustafa Aydıneniz, Ferdi Tavuz  ve Mahir Dönmez katıldı.

ŞARKILAR  CEMİL ÇETİN ve EROL KÖSE’DEN

Gecede Cemil Çetin ve Erol Köse’nin şarkılarını Eski Dostlar birlikte söyledi. Turan Karslıoğlu (Udi), Cem Kısa(Kanun), Zeki Bekta (Ritm Saz) heyetine zaman zaman Erol Köse de def ile eşlik etti. Mahir Dönmez ve Durmuş Ali Yalnız’ın okuduğu şiirler çok beğenildi.

53.YIL KOMİTESİ

Şubat ayındaki 373. toplantıya Av. Raif Kandemir ev sahipliği yapacak. 1966 Yılından bugüne toplanan Eski Dostlar, Orhan Balcı Başkanlığında kurulan 53.yıl Kutlama Komitesince hazırlanacak özel bir programda biraraya gelecek.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER STK Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI